ZŁÓW NA WĘDKĘ RYBACKĄ OFERTĘ

Przed nami pierwszy sezon rybackiej oferty turystycznej. Do dyspozycji wypoczywających na obszarze Słowińskiej Grupy Rybackiej turystów oddano kilka tysięcy kart prezentujących 16 produktów i usług tematycznie związanych z rybackim charakterem tego terenu. 
Gdzie znajdziesz karty?
W Ustka noclegi przede wszystkim w Centrum Informacji Turystycznej (ul. Marynarki Polskiej 71). Poza tym stojaki z kartami  staną w głównych punktach IT zlokalizowanych na całym obszarze SGR, a także w innych miejscach chętnie uczęszczanych przez turystów. Prezentowana oferta obejmuje wszystkie usługi świadczone w ramach Słowińskiego Szlaku Rybackiego. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Zróżnicowana oferta – dla każdego coś ciekawego
W zależności od zainteresowań, pogody czy nastroju spośród oferowanych atrakcji możliwy będzie wybór odpowiadający aktualnym oczekiwaniom turysty. Wśród proponowanych usług znajdują się m.in. wędkarskie wyprawy morskie zapewniające pasjonującą przygodę na pełnym morzu, warsztaty ceramiczne pozwalające na stworzenie wyjątkowej pamiątki znad Bałtyku, warsztaty kulinarne, dzięki którym posmakować można ryb z lokalnych akwenów przyrządzonych na wiele sposobów, żywe lekcje kultury w muzeach, podczas których poznasz rybackie tradycje naszego obszaru przedstawione w bardzo atrakcyjny sposób, spływy kajakowe pięknymi okolicznymi rzekami dające dużo zabawy i pozytywnej energii, wyprawy rowerowe z rybackimi atrakcjami na czele, dostęp zarówno do świeżej jak i tradycyjnie wędzonej ryby, czy też cukierki z kwasami Omega 3. Dla miłośników historii także znajdzie się nie lada gratka – na Bunkrach Baterii Blüchera poznać można historię usteckiego portu i dowiedzieć się, do jakich innych celów, poza łowieniem ryb, mogły służyć w czasie wojny kutry rybackie.