Willa U Anusia

Willa U Anusia

Tylko my oferujemy tak wiele, za tak niewiele!

Przekonajcie się Państwo sami, iż nocleg w willi nie musi być drogi! Apartament, studio, komfortowe pokoje dwu i trzyosobowe oraz przyjemna restauracja – wszystko to czeka na Was!
Willa Anuś została oddana do użytku w 2007 roku i jest połączeniem nowoczesności i komfortu z tradycyjnym regionalnym stylem, dzięki czemu podczas wypoczynku w komfortowych warunkach przez cały czas towarzyszyć będzie Państwu tradycyjny góralski klimat.

Przekonajcie się o tym osobiście odwiedzając naszą Willę.

Dysponujemy 30-35 miejscami noclegowymi.

W każdym pokoju znajduje się

  • osobna łazienka, 4 z nich posiadają wanny pozostałe prysznice.
  • Pokoje są urządzone bardzo przytulnie i komfortowo.
  • Standardowo wyposażone są w telewizory, stoliki i fotele lub krzesła. Większość z ich posiada własne balkony z widokami na Tatry.

Apartament i Studio nadają się idealnie na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Posiadają one dwa wydzielone pokoje w jednym znajduje się łoże małżeńskie w drugim dwa osobne łóżka. Apartament jest w pełni umeblowanym mini mieszkaniem.

Na pierwszym piętrze znajduje się aneks kuchenny dostępny dla wszystkich. Recepcja dla wygody naszych Gości jest czynna całą dobę.

Zakopane to główny ośrodek turystyczny w Tatrach. Warto wybrać się na spacer w kierunku Kościeliska, trasa prowadzi dwoma ulicami Kościeliską i Krzeptówkami. Kościeliska to najstarsza ulica Zakopanego, przy niej znajdują się najstarsze zachowane domy w Zakopanem. Na początku ulicy znajduje się Stary Kościół i Cmentarz na Pęksowym Brzyzku. Drewniany kościół jest najstarszym w Zakopanem.

zakopane noclegi z wyżywieniem, Zakopane noclegi w centrum, Podhale domki, tanie noclegi w centrum Zakopanego, Zakopane domki

Możliwość komentowania jest wyłączona.