Willa Kazimiera

Kazimierz Dolny
ul. Czerniawy 88
24-120 Kazimierz Dolny

Witamy w malowniczej scenerii Kazimierza Dolnego. Odwiedzając nas doświadczycie Państwo wyjątkowej gościnności, z której słynie region, nabierzecie również sił i energii spacerując po malowniczych wąwozach ziemi kazimierskiej oraz odpoczniecie w kojącej atmosferze rynku Kazimierza Dolnego. Zapraszamy do nas na rodzinny pobyt weekendowy, na specjalny, okazjonalny weekend czy odpoczynek wakacyjny…
Organizując spotkanie biznesowe, konferencję czy szkolenie będziecie mogli Państwo skorzystać z miłej i profesjonalnej obsługi oraz wielu atrakcji dodatkowych.Zapraszamy do Willi Kazimiera. Nawet Państwa jedna wizyta sprawi, że staniecie się Wyjątkowymi Gośćmi… w wyjątkowym miejscu!

Oferujemy komfortowe pokoje 2, 3 i 4 osobowe wyposażone w łazienkę z prysznicem, ręczniki, radio, telewizor, szklaneczki i inne naczynia na życzenie gości. Zapewniamy nocleg dla 23-27 osób.

Mamy możliwość zorganizowania dla Państwa spotkania, szkolenia, czy konferencji w Kazimierzu Dolnym. Przygotowujemy pierwszą kalkulację poprzez ustalenia, koordynując przebieg spotkania i kończąc na rozliczeniu finansowym. Posiadamy salę konferencyjną o powierzchni 70 m kw. wyposażoną w pełną ofertą konferencyjną w zakresie sprzętu (projektor, nagłośnienie), cateringu oraz  organizacją nawet najbardziej skomplikowanych konferencji czy wydarzeń.

  • Bankiety, przyjęcia
  • Imprezy integracyjne, urodziny, komunie
  • Możliwość wynajęcia całej Willi

Kazimierz Dolny miasto położone na prawym brzegu Wisły, w województwie lubelskim, w trójkącie turystycznym Puławy – Kazimierz Dolny – Nałęczów. Rejsy po Wiśle w Kazimierzu Dolnym. Statki kursują przez cały dzień zabierając indywidualnych turystów oraz zorganizowane grupy. W sezonie wiosenno-letnim w Kazimierzu Dolnym odbywa się wiele imprez, np. Festiwal Filmowy, i Śpiewaków Ludowych, Letnie Wieczory Muzyczne w kazimierskiej Farze, Rajd Starych Samochodów. Ogólnopolski Festiwal Kapel