Warsztaty artystyczne pod Matragoną

Zapraszamy na otwarte warsztaty artystyczne pod magiczną Górę. Liczymy, że spodoba Ci się nasza propozycja, miejsce, ludzie i atmosfera, które będą towarzyszyć warsztatom. Solina noclegi zaprasza.

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych (wiek powyżej lat 15), twórczych, poszukujących, otwartych na nowe doświadczenia artystyczne, wrażliwych na piękno dzikiej przyrody. Przygotowanie muzyczne nie jest warunkiem uczestnictwa (choć mile widziane). W pierwszej kolejności zapraszamy tych, którzy jeszcze tam nie byli oraz tych, którzy tęsknią za spotkaniem w tym niepowtarzalnym miejscu. Będzie nas około 20-30 osób.

Program:

Śpiew alikwotowy i gardłowy
Budowanie własnych instrumentów /m.in. drumle wschodnie, fujarki beskidzkie/
Gra na bębnach, zespóły perkusyjne(dla zaawansowanych i początkujących)
Taniec /butoh/
Taniec tradycyjny
Tworzenie spektaklu plenerowego
Wieczory artystyczne i koncerty
Informacje o unikalnym otoczeniu przyrodniczym , złożonym otoczeniu kulturowym, oraz ogniska, wyprawy w góry , twórcza, przyjazna atmosfera.

Zajęcia mają określony, zaplanowany przebieg, liczymy na aktywność i zaangażowanie. Prowadzą je zawodowi muzycy-multiinstrumentaliści, performerzy, członkowie i przyjaciele Orkiestry Jednej Góry Matragona (wkrótce informacja o prowadzących). Warsztatom towarzyszą działania (m.in. mini-spektakle, koncerty, diaporama, leśna potańcówka), których celem jest inspirowanie, angażowanie do bycia razem poprzez muzykę noclegi Solina.