Poronin

Izba Regionalna działająca w Poroninie chętnie pomaga w organizowaniu wycieczek, imprez integracyjnych. Poronin noclegi blisko wyciągów to korzystna oferta. Ważną rolę w krzewieniu kultury regionalnej odgrywają twórcy ludowi.

Natomiast na wprawionych narciarzy i snowboardzistów czekają nartostrady na Giewoncie, Gubałówce i innych tatrzańskich stokach. Latem królują tu rowerzyści, który zobaczyć można na licznych trasach. Symbol Poronina jest uhonorowany w imprezie Dzień Misia, Miodu i Bartników – impreza organizowana zawsze w sierpniu przez Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie.

Spędzając urlop na Podhalu na pewno warto zatrzymać się w Poroninie. Tutaj znajdziesz noclegi blisko wyciągu Poronin. Tu jest wiele willi, pensjonatów, kwater prywatnych wszystkie noclegi w Poronin są w atrakcyjnej cenie. Ważną rolę w krzewieniu kultury regionalnej odgrywają twórcy ludowi. Jak widać miejscowość ta jest doskonałą bazą wypadową dla każdego i o każdej porze roku.

Na Podhalu wiele sprzętów codziennego użytku tworzy się własnoręcznie z drewna, gdy gazda ma w ręce dłuto to często ze zwykłego domowego przedmiotu powstaje dzieło sztuki. Na wprawionych narciarzy i snowboardzistów czekają nartostrady na Giewoncie, Gubałówce i innych tatrzańskich stokach.

W zimie na turystów czeka 20 wyciągów narciarskich. Wiele tu willi, pensjonatów, kwater prywatnych wszystkie noclegi w Poronin są w atrakcyjnej cenie. Symbol Poronina jest uhonorowany w imprezie Dzień Misia, Miodu i Bartników – impreza organizowana zawsze w sierpniu przez Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie. W Poroninie znajduje się skocznia narciarska Galicowa Grapa.

Poronin noclegi tanio, Poronin noclegi domki

Możliwość komentowania jest wyłączona.