Pokoje Gościnne U Czesi

76-270 Ustka, Staffa 21

Zapraszamy na wakacje i wypoczynek w naszym domu, położonym we wschodniej części Ustki. Morze, plaża są oddalone od naszej posesji o około 700m (odległość wyznaczona przez Gminę). Od centrum miasta dzieli nas odległość około 1 km. Dom jest nowy, wybudowany zaledwie 3 lata temu.

Dysponujemy kwaterami 1, 2, 3, 4 i 5 – osobowymi.

  • Większość pokoi posiada niezależną nową łazienkę z toaletą, jedynie dwa największe pokoje mają wspólną łazienkę.
  • W każdym pokoju znajduje się ponadto telewizor, lodówka oraz elektryczny czajnik.
  • Goście mają swobodny dostęp do jednopalnikowej elektrycznej kuchenki; można przygotować sobie ciepły posiłek na śniadanie lub kolację.

Pokoje wynajmujemy od dwóch lat. Gwarantujemy bardzo wysoki poziom czystości oraz komfort i ergonomię mieszkania w nowoczesnym budownictwie.

Wokół domu jest dużo zieleni i kwiatów, a na podwórku przygotowaliśmy dla Państwa ławeczki, stolik i grill. Do dyspozycji najmłodszych gości oferujemy piętrowy plastikowy domek ze zjeżdżalnia posiadający atest bezpieczeństwa. Gościom zapewniamy bezpłatny parking na ogrodzonej posesji lub bezpośrednio przed posesją.

Osiedle, na którym usytuowany jest dom jest wyjątkowo spokojne, ciche i niezwykle urokliwe. Położone jest z daleka od ruchliwych tras, wyjątkowo spokojne i wprost wymarzone dla gości szukających odpoczynku i pełnego relaksu.

W pobliżu są sklepy, stołówki, nowe boisko wielofunkcyjne, trasa rowerowa oraz piesza, stadnina koni i kościół.

W odległości ok. 1500 m jest piękna trasa turystyczna prowadząca między innymi na Wydmę Orzechowską. Na jej szlaku znajduje się wieża widokowa, z której po pokonaniu 240 stopni rozciąga się piękny widok na morze, ustecką plażę i okolice Słupska. Amatorzy jazdy konnej mogą skorzystać z usług stadniny koni oddalonej o około 500 m.

W razie pytań proszę dzwonić, odpowiemy na pytania i wątpliwości. Dla dzieci oczywiście zniżki:)

Ustka noclegi domki, Ustka apartamenty, kwatery Ustka

Możliwość komentowania jest wyłączona.