Plaża we Władysławowie

Plaża we Władysławowie ciągnie się na długości ok. 20 km, dlatego charakteryzuje się dość znacznym zróżnicowaniem. Możemy wypoczywać zarówno pod palmą, jak i na kamiennej plaży przylądka Rozewie. Jednakże główne kąpieliska usytuowane są przy szerokiej plaży z drobnym, białym piaskiem bez kamieni.
Latem plaża we Władysławowie ożywa wraz ze wschodem słońca. Turyści spragnieni wypoczynku mogą tutaj cieszyć się strzeżonym kąpieliskiem, zjeżdżalniami, przejażdżkami „bananem” czy skuterem wodnym oraz rozgrywkami piłki plażowej. Możemy także wypożyczyć sprzęt wodny. Po zachodzie słońca również wachlarz atrakcji nie jest mały: w okolicznych barach możemy posłuchać muzyki na żywo, iść potańczyć czy po prostu cieszyć się jodem i szumem morza podczas spaceru.
Warto zaznaczyć, że tutejsze kąpieliska strzeżone co roku wygrywają plebiscyt na najbezpieczniejsze w całym województwie.

Dlatego też Władysławowo latem jest bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. Władysławowo noclegi posiadają dogodną bazę dla odwiedzających miasto.


Możliwość komentowania jest wyłączona.