Pensjonat U Jagódki

Małe Ciche 81A
34-531 Murzasichle

Na dzień dzisiejszy do dyspozycji naszych gości oddajemy pensjonat „U Jagódki” w którym schronienie znajdzie 70 osób w 27 kwaterach 2,3,4-osobowych z łazienkami własnym telewizorem i stałym dostępem do Internetu a także do 2 kuchni.

W naszym pensjonacie możecie Państwo zjeść dania polskiej kuchni i spróbować góralskich specjałów, oferujemy całodzienne wyżywienie z możliwością dostosowania pory obiadu i kolacji do potrzeb gości. Na naszej posesji do dyspozycji jest parking dla 40 samochodów, nowa powiększona chata regionalna z 2 grillami, stołówka, świetlica z kominkiem i tarasem, stół do ping ponga i trambambula, a latem piaskownica i huśtawki dla dzieci, a także boisko do siatkówki.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego pensjonatu „U Jagódki”!!!
Jadwiga i Stanisław Pawlikowscy

Małe Ciche leży w otoczonej lasami dolinie Filipczańskiego Potoku co zapewnia niezapomniane widoki. Przez sąsiedztwo przebywając w Małym cichym mamy dostęp do wielu atrakcji turystycznych, szlaków górskich czy wyciągów narciarskich.

Małe Ciche jest to niewielka spokojna miejscowość położona w powiecie tatrzańskim. Od Zakopanego oddalona jest tylko o 12 km, w najbliższym sąsiedztwie znajduje się Murzasichle (3 km) i Poronin (5 km), niedaleko jest też do Bukowiny Tatrzańskiej (10 km). 

Małe Ciche pensjonaty, Małe Ciche kwatery, Małe Ciche noclegi z dziećmi, Małe Ciche ośrodki wczasowe

Możliwość komentowania jest wyłączona.