Hotel STOK

Jawornik 52A, 43-460 Wisła

Podstawowe informacje.:
Kategoria obiektu: 4 gwiazdki ****
Położenie – góry – Beskid Śląski
Ilość pokoi: 205
Ilość miejsc noclegowych: 430 miejsc
Restauracje: 3 ( Panorama A i B – 300 os., Europa – 150 os. )
Sale konferencyjne: 8 sal od 15 do 120 miejsc
Sala kongresowa : 430 miejsc
SPA – na powierzchni 450 m 2, 13 gabinetów
Hotel STOK w Wiśle usytuowany w samym sercu Beskidu Śląskiego, w malowniczej dolinie Jawornika, jednego ze źródłowych potoków największej polskiej rzeki Wisły. To rewelacyjne miejsce, by podziwiać górską przyrodę, odnaleźć ślady historii regionu i góralskiej tradycji. Gęsta sieć szlaków turystycznych zachęca do pieszych wędrówek po jednym z najatrakcyjniejszych pasm górskich w Beskidach. Bliskość granicy państwowej zachęca do wykorzystania naszego hotelu jako bazy wypadowej do Czech i Słowacji.
Unikalne walory krajobrazowe i turystyczne, wynikające z położenia obiektu w granicach otuliny Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego, a także szereg atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla naszych Gości sprawiają, że pobyt w Hotelu STOK pozostaje niezapomniany.

Naszymi atutami są:
– rozbudowane zaplecze hotelowe – 430 miejsc w 205 komfortowych pokojach
– rozbudowane zaplecze gastronomiczne – 3 restauracje ( Panorama A i B , Europa ), sala bankietowa na 320 osób, bar dzienny, klub nocny, 2 kominki plenerowe na 150 i 400 miejsc, karczma góralska,
– dwa własne wyciągi narciarskie,
– zespół nowoczesnych sal konferencyjnych od 15 do 430 miejsc,
– basen letni z podgrzewaną wodą,
– atrakcje dla dzieci ( pokój zabaw, suchy basen z piłeczkami, duży plac zabaw na zewnątrz ).

Unikalną ofertę dla turystów indywidualnych i grup zorganizowanych wyróżnia możliwość uprawiania różnych form aktywności, zarówno latem jak i zimą.
Już niedługo nasza oferta zostanie poszerzona o następujące atrakcje:
– basen kryty (10 m x 20 m) z systemem dysz do hydromasażu i gejzerów wodnych i wyjściem na plażę (latem), brodzikiem dla dzieci
– kompleks WELLNESS z jacuzzi i zespołem saun,
– automatyczną kręgielnię czterotorową.

Hotel STOK to wymarzone miejsce na wypoczynek, ucieczkę od stresu, zadbanie o harmonię ducha i ciała.
SPA BOTANICA w Hotel STOK
Kompleks odnowy biologicznej SPA Botanica to miejsce stworzone wyłącznie dla piękna, relaksu i przyjemności. Tutaj dzięki profesjonalnemu zespołowi kosmetyczek i terapeutów można odzyskać wewnętrzną równowagę i zyskać piękny wygląd. W ofercie posiadamy indywidualnie dobrane zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, kąpiele i zabiegi SPA, zabiegi aromaterapeutyczne oraz masaże pochodzące z różnych stron i kultur świata. Kompleksowej pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni, stóp i włosów dokonujemy w oparciu o preparaty światowych renomowanych firm kosmetycznych. Naszą specjalnością są programy relaksacyjne, oczyszczające i odmładzające dla najbardziej wymagających klientów oraz seanse terapeutyczne dla Gości aktywnie spędzających czas: narciarzy, turystów i ludzi biznesu. Na powierzchni 450 m kw., do dyspozycji naszych Gości oddajemy 13 gabinetów zabiegowych wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt kosmetyczny oraz w profesjonalne urządzenia do hydroterapii, m.in.: kapsuły Dermalife Oceana i saunę parowo-błotną Massiv Klafs. Zapraszamy na wyprawę po zdrowie i urodę.