Hotel Orle Gniazdo

Szczyrk, Wrzosowa 28, 43-370 Szczyrk

CKiR Orle Gniazdo zlokalizowane jest u stóp Klimczoka proponuje swym Gościom widok na pasmo Beskidu Śląskiego wraz z jego najwyższym szczytem – Skrzyczne. Dziewicza przyroda i bezpieczne, ekologiczne otoczenie tworzą doskonałe warunki do aktywnego spędzenia urlopu, czy też połączenia spraw służbowych z wypoczynkiem. CKiR Orle Gniazdo dysponuje łącznie 268 pokojami: 131 komfortowych pokoi w segmencie C, w tym apartamenty i apartamenty prezydenckie, oraz 137 pokoi w segmencie AB zapewniając ponad 500 miejsc noclegowych.
Wszystkie pokoje wyposażone są w:
łazienkę,
bezpośrednie połączenia telefoniczne,
TV satelitarną,
dostęp do Internetu,
balkony z widokiem na panoramę Beskidów.

Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji Gości oddajemy restaurację, salę bankietową, kawiarnię z dyskoteką, drink-bary, zadaszony krąg ogniskowy oraz dwie wiaty regionalne z grill – barem, gdzie miłośnicy dobrej kuchni mogą rozkoszować się smakiem znakomitych potraw. Ponadto oferujemy bogate zaplecze rekreacyjno – rehabilitacyjne: sauny, solarium, jacuzzi, gabinety: masażu, kosmetyczny, fryzjerski, bilard, tenis stołowy, siłownię, teren grillowy z basenem letnim oraz placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnię sprzętu narciarskiego z serwisem. Organizujemy również turnusy wypoczynkowo – rehabilitacyjne.

 

Szczyrk to malowniczo położona miejscowość w województwie śląskim, w Beskidzie Śląskim, w dolinie potoku Żylica i jego dopływów. Szczyrk wraz z Wisłą, Ustroniem, Brenną i Istebną tworzą Beskidzką Piątkę promującą walory pięknego Beskidu Śląskiego. Zgromadzona tu jest największa w Polsce ilość wyciągów, w tym wyciąg krzesełkowy na Skrzyczne, wiele tras łatwych i trudnych, część sztucznie naśnieżanych i oświetlonych oraz skocznie narciarskie. A do tego cała infrastruktura niezbędna do rozkoszowania się białym szaleństwem – szkółki narciarskie, wypożyczalnie sprzętu


Możliwość komentowania jest wyłączona.