Helios

Apartament na półwyspie Hel, w miejscowości Hel.

 

Całkowita powierzchnia apartamentu to 54 m2. Komfortowo urządzone 2 pokoje dla 4 osób. Osobna sypialnia z 2 pojedynczymi łóżkami.

Przestronny pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym, wygodne łóżko 2 osobowe oraz osobny komplet wypoczynkowy. Z salonu wyjście na balkon z meblami tarasowymi, od strony południowej. Przestronna łazienka z wanną.

Apartamentowiec jest blisko plaży miejskiej od strony zatoki, bary i restauracje w promieniu 200 m; plaża od strony otwartego morza oddzielona pasem nadmorskiego sosnowego lasu, wejście nr 65 i 66 vis a vis budynku. Na terenie posesji, strzeżone miejsce dla 1 samochodu osobowego – w cenie. W bezpośrednim sąsiedztwie apartamantowca znajdują się inne budynki mieszkalne.

Najciekawsze atrakcje Helu – Fokarium, Latarnia Morska, Muzeum Rybołówstwa, Stary Port Rybacki – w zasięgu ręki. Po miasteczku i na plażę można poruszać się dostępnymi meleksami.

Supermarket i małe sklepiki spożywcze w bliskiej odległości.

Wyposażenie:

  • telewizor 32 cale, telewizja kablowa – 50 kanałów
  • pełne wyposażenie kuchenne
  • komplet pościeli i ręczników
  • ręczniki plażowe,
  • parasol i parawan na plażę

W okresie wakacji letnich – pobyty min 1 tydz (sobota – sobota lub niedziela – niedziela). Przy dłuższych pobytach, możliwość rabatu.Z atrakcji turystycznych warto zobaczyć Fokarium w Helu jedyne w Polsce fokarium z fokami szarymi, mające na celu odtworzenie kolonii tego gatunku. Latarnia Morska – zabytkowy obiekt udostępniony dla turystów w miesiącach maj-wrzesień.

 W pobliżu Helu uformował się zespół malowniczych wydm białych i szarych objętych ochroną w granicach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Zresztą cała Mierzeja Helska jest niezmiernie ciekawa pod względem przyrodniczym i krajobrazowym.