Co można robić latem w Międzyzdrojach

  1. Plażowanie i kąpiele: Międzyzdroje słyną z pięknych, piaszczystych plaż, które są idealne do opalania się i kąpieli. Możesz zrelaksować się na leżaku, pływać w morzu lub budować zamki z piasku.
  2. Promenada i Molo: Promenada w Międzyzdrojach jest popularnym miejscem do spacerów i podziwiania widoków na morze. Możesz przejść się wzdłuż promenady, zatrzymać się na Molo, skąd rozpościera się piękny widok na Bałtyk i plaże.
  3. Wycieczki po wyspie Wolin: W pobliżu Międzyzdrojów znajduje się Park Narodowy Woliński, który oferuje wiele tras pieszych i rowerowych. Możesz wybrać się na wycieczkę po parku, podziwiając przyrodę, klify, lasy i jeziora.
  4. Rejsy statkiem: Możesz wziąć udział w rejsie statkiem po Bałtyku. To wspaniała okazja, aby podziwiać wybrzeże, zobaczyć okoliczne wyspy, a także obserwować ptaki morskie i foki.
  5. Festiwale i imprezy: Latem Międzyzdroje organizują wiele festiwali, koncertów i imprez plenerowych. Możesz wziąć udział w festiwalu Filmowym, koncertach na plaży lub innych wydarzeniach artystycznych i kulturalnych.
  6. Spacer po Alei Gwiazd: Międzyzdroje są nazywane „Polskim Hollywood” ze względu na Aleję Gwiazd, gdzie znajdują się betonowe odciski dłoni gwiazd polskiego kina. Możesz przejść się po alei i zobaczyć odciski rąk ulubionych aktorów.
  7. Smaki regionalne: Nie zapomnij spróbować tradycyjnych potraw morskich i lokalnych specjałów w restauracjach i stołówkach w Międzyzdrojach. Możesz skosztować świeżych ryb, owoców morza, krewetek czy smażonego plażowego kalmara.